Akademia Liderów Miast Przyszłości
Blog Ekologia Idea smart city Mobilność Technologie

Akademia Liderów Miast Przyszłości w Krakowie. Jeszcze się nie zgłosiliście?

Niedawno zapraszałem Was do Akademii Liderów Miast Przyszłości, która odbędzie się za nieco ponad tydzień – 7 czerwca w Krakowie. Jest już znana pełna agenda i tym bardziej zachęcam do rejestracji oraz aktywnego udziału w wydarzeniu.

Akademia Liderów Miast Przyszłości to cykl wydarzeń o charakterze warsztatowo-konferencyjnym, które pozwolą uczestnikom zapoznać się z najnowocześniejszymi trendami i rozwiązaniami technologicznymi dla miast. najbliższe spotkanie będzie poświęcone przede wszystkim dwóm zagadnieniom: Transport w dobie digitalizacji oraz Smart Health – Healthy City. W pierwszym bloku szczególny nacisk zostanie położony na temat pojazdów autonomicznych, czyli przyszłości nieco (ale tylko nieco) dalszej, ale o której już dziś trzeba rozmawiać. Z kolei drugi blok będzie koncentrował się na rozwiązaniach łączących zbieranie danych na temat jakości powietrza i opracowujących symulacje na temat przekroczeń norm z działaniami z obszaru zarządzania transportem w mieście. Dzięki takim rozwiązaniom istniej możliwość zapobiegania przekroczeniom norm.

W programie Akademii również debata „Współczesne wzywania dla miast”, a także Gala wręczenia nagród „Lider miasta przyszłości 2018”. Na zakończenie przewidziano sesję networkinową.

Program Akademii Liderów Miast Przyszłości (PDF)

Jak się zarejestrować?

Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca 2018 w w Centrum Konferencyjnym ICE przy ul. M. Konopnickiej 17 w Krakowie.

Więcej szczegółów oraz formularz rejestracyjny na stronie mttp.pl/rejestracja/akademia.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Organizatorem warsztatów jest THINKTANK przy współpracy z firmą Siemens.

fot. THINKTANK, Siemens