Smart City Expo Poland, Łódź
Blog Idea smart city Innowacje i biznes Patronaty Zaproszenia

Łódź: Smart City Expo Poland już 11-12 czerwca

11-12 czerwca w Łodzi odbędą się pierwsza edycja Smart City Expo w Polsce, której będzie towarzyszyć tematyczna konferencja. Wśród wystawców targów oraz w agendzie prezentacji i dyskusji nie zabraknie najważniejszych tematów związanych z rozwojem inteligentnych miast w Polsce. Oczywiście na takiej imprezie nie może mnie zabraknąć. Gdyby ktoś z Was chciał porozmawiać  to będę na Smart City Expo Poland pierwszego dnia – dajcie mi znać przez LinkedIn lub w wiadomościach na Facebooku

Smart City Expo Poland to pierwsze w Polsce targi dedykowane producentom i dostawcom nowoczesnych technologii służących do lepszego, wydajniejszego zarządzania infrastrukturą miejską. Podczas dwóch dni targów zostaną zaprezentowane najnowsze technologie, produkty i usługi, które zostały stworzone w celu podniesienia jakości życia mieszkańców miast.

Targi są adresowane do miejskich decydentów, bezpośrednio odpowiedzialnych za inwestycje w miastach: prezydentów i burmistrzów miast, kierowników wydziałów inwestycyjnych (drogi, inwestycje kubaturowe), kadry zarządzającej spółkami komunalnymi (ciepłownie, elektrociepłownie, oczyszczanie miast, zarządzanie drogami), architektów i urbanistów.

Elektromobilność z premierami

Nie ma nowoczesnego i ekologicznego miasta, które mogłoby sobie poradzić bez strategii wdrażania zeroemisyjnego transportu. Dlatego temat ten będzie obecny na Smart City Expo w Łodzi. Udział w targach potwierdzili liczący się w kraju producenci stacji ładowania (Garo, Wenar, Ecotap, Siltec, PRE Edward Biel i inni). Zobaczymy także szeroki wybór pojazdów elektrycznych, różnych marek i różnego przeznaczenia Renault, Nissan, Melex, Yamaha, JIAYUAN EIDOLA. Podczas targów swoje polskie premiery będą miały także niektóre pojazdy i stacje ładowania. Po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć Nissana eNV200 – transportowego vana, a firma Wenar zaprezentuje zaawansowaną technologicznie ładowarkę – Hyperchargerr do ładowania autobusów elektrycznych.

Smart City Expo Poland odbędzie się 11-12 czerwca 2019 roku w hali Expo-Łódź (al. Politechniki 4). 

Więcej informacji na stronie www.smartcityexpo.pl.