Uber
Aktualności Innowacje i biznes Mobilność

Milion użytkowników Ubera w Polsce

Wczoraj Uber poinformował, że od początku działalności w Polsce w jego aplikacji zarejestrowało się już ponad milion użytkowników. Ambicją szefa firmy w naszym kraju jest zdobycie drugiego miliona użytkowników.

Z okazji miliona użytkowników i walcząc o kolejnych Uber uruchomił akcję promocyjną. Na miesiąc została podwojona wartość kodu polecającego. Jeśli ktoś ze znajomych użytkownika nie jest jeszcze klientem Ubera, użytkownik może podzielić się z taką osoba swoim kodem polecającym, a za każdy pierwszy przejazd nowego użytkownika otrzyma 30 zł na swój kolejny przejazd. Uberowi zależy też, aby nowi użytkownicy nie byli tylko zarejestrowani w aplikacji, lecz czynnie korzystali z usług przewozowych. Dlatego też będzie premiował osobę polecającą darmowymi przejazdami, których liczba jest uzależniona od przejazdów wykonanych przez osobę poleconą.

Uber w Polsce

Uber jest obecny w Polsce od sierpnia 2014 roku. Dziś działa w kilku największych aglomeracjach: Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Katowicach.

Od niedawna firma testuje Polsce swoją nową usługę Uber Eats, czyli dostarczanie jedzenia. Póki co usługa jest dostępna w kilku dzielnicach Warszawy.

Aktualny zasięg Uber Eats w Warszawie:


Fot. Uber (press kit)