Net Vision 2017
Blog Zaproszenia

NetVision 2017 o inteligentnych miastach [26-27 maja]

W najbliższy piątek biorę udział w na Politechnice Gdańskiej w Ogólnopolskiej Konferencji Nowych Technologii i Biznesu NetVision. Jedna z trzech ścieżek tematycznych wydarzenia jest dedykowana inteligentnym miastom. Uczestniczę w panelu „Smart City – miasta, w których żyje się Smart” oraz dokonam prezentacji, w której postaram się udzielić odpowiedzi na pytanie: „Smart City – chwyt marketingowy czy pomysł na przyszłość miast?”. Wciąż można zapisać się na konferencję, do czego gorąco zachęcam. 

Ogólnopolska Konferencja Nowych Technologii i Biznesu NetVision to jedno z największych przedsięwzięć studenckich w Trójmieście. Co roku, podczas wykładów i warsztatów, poruszane są zagadnienia związane z najnowszymi technologiami oraz w trendami w wielu dziedzinach biznesu. Głównym celem konferencji jest poszerzanie horyzontów uczestników oraz integracja środowiska studenckiego z firmami reprezentowanymi przez starannie dobranych i doświadczonych prelegentów. Podczas dotychczasowych edycji w konferencji wzięło udział ponad 4500 uczestników. Konferencja organizowana jest na Politechnice Gdańskiej przez studentów różnych uczelni trójmiejskich.

Tegoroczna 17. edycja NetVision odbędzie się w dniach 26-27 maja. W trakcie dwóch dni intensywnej wymiany poglądów, case’ów, prelekcji i wykładów zostaną zaprezentowane 3 ścieżki tematyczne:

  • Obudź w sobie inżyniera! – przekrój przez przedsiębiorstwa produkcyjne
  • Smart City – przedstawienie stosowanych rozwiązań oraz możliwości rozwoju nowych technologii
  • Career in finance – go for it! – ścieżka biznesowo-finansowa

Ścieżka Smart City

W ramach ścieżki Smart City odbędzie się panel dyskusyjny „Smart City – miasta, w których żyje się Smart”, w którym będę miał okazję do wymiany poglądów m.in.z Dariuszem Szwedem, doradcą prezydenta Słupska Roberta Biedronia. W tym bloku odbędą się również: moja prezentacja „Smart City – chwyt marketingowy czy pomysł na przyszłość miast?”, debata oksfordzka studentów  (teza: „Wdrażanie nowych technologii w małych i średnich przedsiębiorstwach powoduje ich upadek”) oraz wykład „Projektowanie rozwiązań miejskich na przykładzie cyklu Miejski Service Design”.

Rejestracja

Wstęp na konferencję wolny.

Zapisy na poprzez stronę Net Vision 2017: najpierw rejestracja, a następnie zapisy na poszczególne wydarzenia w harmonogramie.

Więcej informacji o konferencji na stronie netvision.pl.