Ludzie
Przestrzeń Smart Citizen Zaproszenia

(Nie) Konferencja miast innowacyjnych społecznie / Gdańsk [zaproszenie]

Chcesz posłuchać o najnowszych trendach i dobrych doświadczeniach w zakresie rozwijania miast poprzez innowacje społeczne? Dowiedzieć się jak miasta budują i komunikują o ekosystemie innowacji społecznych? Jak można mierzyć ich społeczne oddziaływanie? Dołącz do (Nie) konferencji społecznie innowacyjnych miast, która odbywa się 11 i 12 kwietnia 2018 w Gdańsku. 

Wydarzenie składa się z dwóch odrębnych części. Pierwszego dnia odbędzie się główny panel konferencji podsumowującej realizację projektu Boosting Social Innovation (BoostINNO), którego liderem jest Miasto Gdańsk. Gośćmi i uczestnikami spotkania będą delegacje z miast partnerskich – Paryża, Strasburga, Barcelony, Turynu, Mediolanu, Bragi, Skåne, Baia Mare oraz Wrocławia. Na konferencję zaproszeni są też innowatorzy społeczni, lokalni działacze społeczni, pracownicy socjalni oraz wszyscy zainteresowani tematyką innowacji społecznych. Prelekcje odbywać się będą w języku angielskim i będą symultanicznie tłumaczone na język polski.
Program i rejestracja na boostinno.evenea.pl.

Drugiego dnia odbędzie się prezentacja nowej przestrzeni dla innowacji społecznych w Gdańsku. Zagraniczni goście – partnerzy projektu  BoostINNO oraz lokalni działacze społeczni będą mieli okazję poznać oraz wspólnie zaprojektować nowe miejsce na mapie Gdańska. Miejsce, które już niedługo stanie się kolebką gdańskich innowacji społecznych. Wydarzenie będzie odbywać się w języku angielskim, z możliwością tłumaczenia na język polski. Uwaga – ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność rejestracji.
Program i rejestracja na socialhub.evenea.pl.

(Nie) Konferencja miast innowacyjnych społecznie to wydarzenie podsumowujące projekt Boosting Social Innovation realizowany w ramach programu URBACT III ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Miasto Gdańsk jest liderem projektu. Realizatorem wydarzenia jest Wydział Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Źródło: Facebook / Boosting Social Innovation – BoostInno
Fot. Pixabay