PLNOG18
Technologie Zaproszenia

Co nowego w branży telcom? Dowiedz się na PLNOG i wygraj Hondę Civic!

6 i 7 marca w Warszawie odbędzie się 18. edycja jednej z najpopularniejszych konferencji telekomunikacyjnych w Polsce – PLNOG. Warsztaty, panele dyskusyjne, wykłady i prezentacje najnowszych technologii zgromadzą około 800 przedstawicieli branży ICT w hotelu Marriott. Uczestnicy wydarzenie będą mogli zdobyć cenną nagrodę – Hondę Civis. Obecnie Trwają zapisy – dzięki Warsaw Smart City możecie uzyskać zniżkę na bilety.

Jak było podczas poprzedniej edycji wydarzenia?
Oto relacja z PLNOG17, który odbył się we wrześniu 2016 r. w Krakowie.

Formuła PLNOG-a pozostaje bez zmian – konferencja wciąż skupia się na sieciach teleinformatycznych. Nie zabraknie tematów związanych z security, data center czy case study największych operatorów. Wysoki poziom podczas PLNOG18 nie oznacza jednak, że zapomniano o podstawach. Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w ICT lub chcą podnieść swoje kwalifikacje, została przygotowana ścieżka edukacyjna. Dzięki współpracy z licznymi community, uczestnicy mogą spojrzeć na problemy pracy inżynierów z różnych perspektyw i poznać różne rozwiązania.

Panel dyskusyjny: operatorzy vs. innowacje

Wśród nowości, które z pewnością pomogą rozwijać networking i uchylą rąbka tajemnicy największych ISP znalazł się panel dyskusyjny “Operatorzy i innowacje”. Podczas rozmowy z przedstawicielami Orange, T-Mobile i UPC uczestnicy PLNOG18 dowiedzą się, które innowacje są dla operatorów najbardziej atrakcyjne, jak do nich podchodzą, a także jak i gdzie ich szukają oraz jak wprowadzają do swojej oferty.

Prelegenci, którzy nie sprzedają bajek

Wskazówek, jak budować i rozwijać swoją firmę oraz karierę dostarczą najlepsi w kraju specjaliści. Na scenie PLNOG18 wystąpią: Piotrek Wojciechowski – opowie o REST Api; Marcin Kuczera – już przygotowuje wykład na temat ONT; Bartek Raszczyk – przybliży kwestie dotyczące nowej platformy peeringowej. Wystąpią równeiż: Andrzej Karpiński, odlotowy Tomek Brol, Robert Ślaski i oczywiście gwiazda PLNOG17 – Piotrek Jabłoński!

Ponadto o swoim pomyśle opowie Rafał Budweil, który udowadnia, że teleinformatyk może świetnie sobie radzić w świecie motoryzacji. Zaprezentuje on swój autorski projekt Triggo – czyli połączenie samochodu z motocyklem. To jednak tylko część ze śmietanki polskiego ICT, która pojawi się podczas konferencji – pełna agenda zostanie ogłoszona już niebawem!

Dołącz do najlepszych ze zniżką dzięki WSC

Rejestracja na konferencję już  trwa. Dla wszystkich czytelników Warsaw Smart City (patrona medialnego wydarzenia) organizator przygotował specjalną zniżkę uprawniającą do zakupu wejściówki o 15% taniej. Wystarczy podczas rejestracji podać kod “WSC15”.

Aby dodatkowo zachęcić wszystkich niezdecydowanych warto wspomnieć, że podczas konferencji odbędzie się konkurs, w którym główną nagrodą jest nowa Honda Civic, którą szczęśliwy zwycięzca będzie mógł wrócić do domu!

Więcej informacji o PLNOG18 można znaleźć na stronie konferencji oraz na Facebooku i Twitterze.

PLNOG18