Dubaj
Blog Idea smart city Innowacje i biznes Technologie Warsaw Smart City Zaproszenia

Pierwsza wizyta studyjna Dubai Internet City w Polsce [zaproszenie]

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH (Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu) w Dubaju zaprasza polskie firmy technologiczne na pierwsze spotkanie z przedstawicielami Dubai Internet City (DIC) w Polsce.

Podczas seminarium oraz spotkań B2B w Warszawie oraz Krakowie polskie firmy sektora ICT i nowych technologii będą miały okazję poznać przedstawicieli rządu Dubaju oraz polskich ekspertów PAIH, aby przeanalizować możliwości współpracy i ekspansji do jednego z najważniejszych światowych centrów biznesowo-finansowych.

W DIC swoje biura ma już ponad 1600 globalnych firm technologicznych m.in. także polskie firmy Comarch i RTB House.

Czym jest Dubai Internet City?

Program i rejestracja na spotkania

Spotkanie w Warszawie odbędzie się 24 września w godz. 9-12 w Sofitel Victoria, a w Krakowie 27 września w godz. 9-12 w Grand Hotelu. W programie obu spotkań prezentacje DIC oraz PAIH (w języku anielskim) oraz dyskusja (język polski, język angielski), a następnie krótkie spotkania B2B w ramach sesji networkingowej. Istnieje również możliwość umówienia dłuższych spotkań w trakcie pobytu gości z Dubaju w Polsce.

Aby wziąć udział w spotkaniach, należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.  Z powodu limitu miejsc rejestracja jest prowadzona najpóźniej do 15 września.

Źródło: PAIH
Fot. Pixabay