CityBee
Aktualności Mobilność

Startuje CityBee, czyli wynajem dostawczaków na minuty

Już na początku października polski carsharing wjedzie na wyższy poziom. Dosłownie i w przenośni. Usługę uruchomi bowiem nowy operator – CityBee, który jako pierwszy na dużą skalę udostępni auta dostawcze do wynajmu na minuty. Już dziś wszyscy zainteresowani mogą zdobyć kod na darmowe przejazdy o wartości 50 zł.

Idea carsharingu szturmem zdobywa kolejne polskie miasta i zyskuje coraz więcej zwolenników, również wśród władz samorządowych. Prosta i szybka usługa wykorzystująca najnowsze technologie i smartfona zmieniła już, i wciąż zmienia, sposób podróżowania Polaków po mieście samochodem osobowym. Czas na ciąg dalszy komunikacyjnej rewolucji. Wkrótce do tysięcy osobówek dołączy pokaźna flota aut dostawczych, które udostępni nowy operator – CityBee.

CityBee to pionier carsharingu w Europie Środkowo-Wschodniej, który wynajem aut na minuty oferuje od 2012 roku. Dziś jest liderem na Litwie, gdzie udostępnia użytkownikom 800 samochodów osobowych i dostawczych różnych modeli oraz rowery.

W Polsce samochody z logo CityBee będą dostępne już w październiku. Pojemne Fiaty Ducato sukcesywnie będą pojawiać się w największych miastach. Firma zaoferuje unikalny i przejrzysty cennik, zgodnie z którym za pierwsze 50 km nie zostaną naliczone opłaty za przejechane kilometry, a stawki za czas użytkowania będą zróżnicowane w zależności od długości wynajmu. Paliwo i ubezpieczenie będą już wliczone w cenę.

Aplikacja CityBee będzie dostępna od października w sklepach Google Play (Android) i App Store (iOS).

Zdobądź kod na darmowe przejazdy o wartości 50 zł

Już teraz wszyscy zainteresowani usługą mogą zostawić swój kontakt na stronie citybee.pl. Dzięki temu jako pierwsi dowiedzą się o starcie usługi, a mailem otrzymają kod na darmowe przejazdy o wartości 50 zł.

Źródło: CityBee
Fot. CityBee