Startup Weekend Kielce #3
Innowacje i biznes Patronaty Smart Citizen Zaproszenia

Startup Weekend Kielce #3: smart city

W dniach 8-10 grudnia w Kieleckim Parku Technologicznym odbędzie się trzecia edycja Startup Weekend Kielce. Jej tematem przewodnim jest Smart City. Przez 54 godziny uczestnicy spotkania będą pracować nad rozwiązaniami wspierającymi miasta i ich mieszkańców. Smart City Blog jest partnerem medialnym wydarzenia. 

Startup Weekend to międzynarodowa inicjatywa non-profit, łącząca młodych pomysłodawców, mentorów i inwestorów. Poprzednie edycje wydarzania, które odbywały się w Kielcach, zgromadziły ponad 140 uczestników oraz 30 mentorów i sędziów reprezentujących firmy związane z nowymi technologiami oraz funduszami inwestycyjnymi.

Idea Startup Weekend

Uczestnikiem Startup Weekend może być developer, marketingowiec, grafik, sprzedawca … Masz ciekawy pomysł na biznes, lecz wciąż brak Ci odwagi, żeby wystartować i sprawdzić się w roli lidera? Trafiłeś idealnie! Dzięki Startup Weekend Kielce zbudujesz zespół, z którym opracujesz i przetestujesz pomysł na własny biznes! Nie czekaj, kup bilet już teraz i zapewnij sobie uczestnictwo w Startup Weekend Kielce – zostały jeszcze ostatnie bilety.

Celem wydarzenia jest dopracowanie, zweryfikowanie pomysłów oraz wyłonienie najlepiej rokujących. Uczestnicy mają 54 godziny, aby wspólnie z grafikami, programistami, specjalistami od marketingu i innych dziedzin wspólnie wypracować fundamenty projektu i zaprezentować go przed jury. W realizacji wspierają ich mentorzy, będący przedstawicielami różnych branży. W skład sędziowski wchodzą nasi partnerzy biznesowi, władze miasta oraz inwestorzy.

Szczegółowe informacje znajdziesz na Startup Weekend Kielce #3 oraz na Facebooku.

Poprzednie edycje Startup Weekend Kielce