V FORUM PRZESTRZENIE MIEJSKIE
Idea smart city Przestrzeń Zaproszenia

V Forum Przestrzenie Miejskie w Łodzi [zaproszenie]

Już 11 kwietnia br. w Łodzi odbędzie się piąta edycja Forum Przestrzenie Miejskie. Temat tegorocznego spotkania to „Miejskie Transformacje: Ludzie , Gospodarka, Środowisko”. Wciąż można zarejestrować się do udziału w tym wydarzeniu.

Forum poświęcone jest funkcjonowaniu i rozwojowi przestrzeni w których żyjemy. To platforma wymiany myśli i doświadczeń tworzona m.in. przez władze samorządowe, przedstawicieli administracji publicznej, urbanistów, architektów, ekspertów, socjologów, wszystkich tych dla których tematyka przestrzeni nie jest obojętna. W trakcie Forum staramy się ocenić rozwiązania stosowane w przestrzeniach miejskich i wiele ich funkcji w aspekcie – sukcesów, porażek oraz nowych wyzwań – tak piszą o Forum jego organizatorzy.

W programie piątej edycji forum przewidziano trzy sesje tematyczne (Kształtowanie przestrzeni miejskiej dla ludzi, Transit Oriented Development wyzwania i skalowalność, Transformacje miejskie – współczesne oczekiwania) oraz debatę „Wspólna Przestrzeń”.

Więcej informacji o V Forum Przestrzenie Miejskie oraz rejestracja uczestników na stronie  forumprzestrzeniemiejskie.pl.