Warsaw Days 2018
Infrastruktura Innowacje i biznes Mobilność Przestrzeń Zaproszenia

Warsaw Days 2018. Warszawa elektromobilna [zaproszenie]

Warsaw Days to coroczna konferencja poświęcona perspektywom rozwoju miasta i budownictwa mieszkaniowego w Warszawie, organizowana przez warszawski oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Urząd m.st. Warszawy. V edycja konferencji Warsaw Days odbędzie się 23 maja 2018 r. w Centrum Nauki Kopernik pod hasłem „Warszawa elektromobilna”.

W tym roku wystąpienia i dyskusje w pierwszej części konferencji poświęcone będą elektromobilności i wyzwaniom jakie czekają władze Warszawy, deweloperów, architektów i urbanistów w związku z wejściem w życie ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych.

Druga część dotyczyć będzie zapowiadanych przez rząd regulacji i zamierzeń władz samorządowych mających na celu zmniejszenie deficytu mieszkaniowego w Warszawie oraz roli deweloperów w tym procesie.

Relacja z edycji konferencji w 2017 roku – pod hasłem „Mieszkanie z pomysłem”

Uczestnikami dyskusji będą m.in.: sekretarz stanu w Ministerstwie Energii Michał Kurtyka, sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Artur Soboń, wiceprezydenci Warszawy Renata Kaznowska i Michał Olszewski oraz gość specjalny – uznany skandynawski architekt Kjeld Bjerg.

Program Warsaw Days 2018

Rejestracja

Źródło: Warsaw Days