Warsaw Innovation Days 2015
Innowacje i biznes Warsaw Smart City

#WinnDays, czyli Warsaw Innovation Days

Wkrótce Warszawa zamieni się na trzy tygodnie w centrum innowacyjności. Warsaw Innovation Days to cykl kilkudziesięciu wydarzeń, odbywających się od 8 do 30 czerwca, których wspólnym celem jest promocja stolicy jako miasta sprzyjającego innowacjom i tworzącego ekosystem twórczej współpracy, miejsca przyjaznego inwestycjom i rozwijającego się dzięki mieszkającym w nim ludziom.

W chwili obecnej w programie znajdują się m.in.: XV Forum Edukacyjne dla MŚP, konferencje „Globe Forum Warsaw”, „Rola designu w innowacyjnej gospodarce” i „Building Bridges to the Future”, spotkania Creative Mikser, AULA Polska, spotkanie networkingowe, XX Ogólnopolska Konferencja „Informacja patentowa dla nauki i przemysłu: Narzędzia i strategie zarządzania innowacją”, Res Publica Festival, Warsaw Startup Game. Warsaw Innovation Days mają charakter otwarty i do jego współtworzenia mogą dołączyć podmioty, których działalność wiąże się ze wspieraniem innowacyjności, przedsiębiorczości i nauki.

Organizatorami #WinnDays są m.st. Warszawa oraz fundacja Globe Forum. Wśród partnerów wydarzenia znalazły się m.in.: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Facebook, UPC, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Deloitte.

Więcej informacji na www.warsawinnovationdays.com.