Uber
Aktualności Mobilność Warsaw Smart City

Wyzwanie Ubera. Do wygrania przejazdy przez cały rok

Uber dołączył do firm (np. carsharingowych), które zachęcają mieszkańców do rezygnacji z prywatnych samochodów przy przemieszczaniu się w miastach. Z tego powodu Uber postanowił rzucić wyzwanie mieszkańcom Warszawy i innych polskich miast. Firma ogłosiła konkurs, w którym do wygrania są darmowe przejazdy przez okrągły rok.  Aby wziąć udział w wyzwaniu Ubera, należy przed północą, 13 października, wpisać w aplikacji kod AYF2018, w zakładce “Promocje i płatności”. Na zwycięzcę czeka do wykorzystania niemal 15 tys. zł w aplikacji. Druga i trzecia nagroda to odpowiednio 910 zł i 550 zł do wykorzystania w aplikacji.

Korki – zmora mieszkańców polskich miast

Dla wielu Polaków wizja stania w korku jest na tyle odstręczająca, że wolimy zostawiać auta w garażu i skorzystać z oferty transportu miejskiego, przewozów taksówkarskich albo aplikacji mobilnych do zamawiania przejazdów. Dwóch na trzech (67 proc.) mieszkańców 10 europejskich miast traktuje aplikacje mobilne, takie jak Uber, jako realną alternatywę dla posiadania własnego samochodu. Te dane mają szczególne znaczenie w Warszawie, gdzie z Ubera korzysta już co trzeci mieszkaniec, a 66 proc. twierdzi, że Uber z powodzeniem mógłby zastąpić im samochód. Co ciekawe, średnio 30 proc. przejazdów w Warszawie zaczyna lub kończy się w pobliżu stacji metra. Mieszkańcy stolicy traktują więc często Ubera jako usługę pozwalającą im dogodnie dotrzeć do węzła komunikacyjnego.

A gdyby tak móc podróżować w ten sposób za darmo – i to przez okrągły rok?

Z takiego założenia wyszła firma Uber, która rzuciła wyzwanie mieszkańcom polskich miast, zachęcając ich do przetestowania rozwiązań z zakresu mobilności miejskiej. Na zwycięzcę czeka rok darmowych przejazdów za kwotę 14 590 zł. Dwóch pozostałych laureatów otrzyma 910 zł i 550 zł na podróże w aplikacji.

W wyzwaniu Ubera mogą wziąć udział mieszkańcy 7 polskich lokalizacji, w których aktualnie dostępna jest aplikacja: Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Łodzi, Poznania, Wrocławia i Konurbacji Śląskiej.

W każdej podróży liczą się czas i… pieniądze. Szybkie dotarcie do celu jest równie ważne jak cena. Uber oferuje Polakom przejazdy w trzech wariantach: ekonomicznym – UberX, ekskluzywnym – SELECT i dla większych grup – Van, które można zamówić za pomocą kilku kliknięć w aplikacji. Co zrobić, żeby zapewnić sobie rok darmowych podróży z Uberem?

Droga do wygranej

Do konkursowej rywalizacji może stanąć każdy, kto korzysta z aplikacji mobilnej Uber. Wystarczy włączyć aplikację w naszym smartfonie i w zakładce “Płatności i Promocje” wpisać kod AYF2018. Użytkownicy, którzy chcą wziąć udział w konkursie muszą zrobić to do 13 października, do północy.

Wszystkie osoby, które zarejestrują się w konkursie, w kolejnych dniach otrzymają od Ubera specjalne wyzwania czy też zadania do wykonania. Osoba, które je wypełni i jednocześnie wykaże się największą pomysłowością, ma szansę wygrać rok darmowych przejazdów w aplikacji Uber. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone już 1 listopada.

Źródło: Uber
Fot. Uber