Paryż
Ekologia Zaproszenia

Zrównoważone miasta – wyzwania i kierunki rozwoju. Seminarium + spotkania B2B [zaproszenie]

17 maja br. w Ambasadzie Francji odbędzie się spotkanie pod tytułem „Zrównoważone miasta – wyzwania i kierunki rozwoju”. Wydarzenie składa się z części seminaryjnej oraz spotkań Business to Business. Będzie to świetna okazja do zapoznania się z aktualnymi i planowanymi przedsięwzięciami z obszaru rozwoju zrównoważonych miast w Polsce i we Francji.

Wśród prelegentów pojawią się m. in.: dyrektor projektu „Zrównoważone Miasto” we francuskim Ministerstwie Przemian Ekologicznych i Towarzyszących, wiceprezydent miasta Gdyni, manager projektu Inteligentne Miasto w Metropolii Bordeaux, dyrektor Biura Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą w urzędzie miasta Łodzi oraz kierownik projektu Urban Learning i projektu Shar-Llm w urzędzie m.st. Warszawy, a także reprezentanci Deloitte Polska.

Program seminarium (PDF)

Seminarium stworzy możliwość wymiany doświadczeń z francuskimi ekspertami i przedsiębiorcami, którzy podzielą się swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami z dziedziny ekologicznego oświetlenia publicznego, remediacji gruntów, efektywności energetycznej, infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych i niskoemisyjnego transportu w mieście oraz trendów w ekomiastach.

Wydarzenie organizowane jest przez Business France, dział handlowy Ambasady Francji w Warszawie, we współpracy z firmami: Egis Group, Sigfox oraz Sud Achitectes Polska.

Uczestnictwo w seminarium, jak i w spotkaniach indywidualnych jest bezpłatne, jednak z racji ograniczonej liczby miejsc organizatorzy proszą o jak najszybsze przesyłanie zgłoszeń na podany poniżej adres mail.

Więcej informacji i zapisy:

  • Katarzyna Leś (Business France), katarzyna.les@businessfrance.fr, tel.: +22 529-31-39

Źródło: materiały prasowe Business France
Fot. Pixabay